Havalandırma Firması

havalandırma firması çorlu
Havalandırma Firması olarak hizmet veriyoruz.

Çorlu Havalandırma Firması

Beta Çorlu Havalandırma Firması , soğutma ve iklimlendirme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Çevre bakanlığı onaylı soğutma mühendislerinden oluşan tüm ekibimiz, Çorlu merkezli bireyler ve profesyonellerle çalışır. Trakya'nın tüm semtlerinde faaliyet gösteriyoruz. İster klimanızın montajı, bakımı veya arıza tespiti, ister soğutma ekipmanlarınız olsun, Beta Havalandırma olarak ekiplerimiz ortam havalandırması konusunda müdahale edebilmektedir.

Çoğu zaman 16 kişiyi bulan, aynı zamanda dönemlik projelere dahil ettiğimiz işçilerden oluşan ekibimiz, duyarlı ve özellikle titiz bir çalışma yürütüyor. Hizmetlerimizin iyi kalite/fiyat oranı bize önemli bir müşteri memnuniyeti getirmektedir. Muhtemelen bizi rakiplerimizden ayıran şeyin ne olduğunu merak ediyorsunuz? Havalandırma Firması olarak bizim işimiz bu. Tasarım ofisindeki Çalışanlarımız, ücretsiz olarak sizi ziyarete gelerek projenizin geliştirilmesinde size eşlik edeceklerdir. Bu anlamda ücretsiz keşiflerimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşiflerimiz çorlu havalandırma firması arayışı içerisinde olan özellikle fabrikalar için geçerlidir.
EKİBİMİZ

Havalandırma EKİBİ

havalandırma firması çorlu

Ferhat Yıldırım

Kurucu Founder
havalandırma firması çorlu

Vedat Yıldırım

Kurucu Founder
havalandırma firması çorlu

Delil Yıldırım

Kurucu Founder
havalandırma firması çorlu

Taner Hışır

Genel Müdür
Bir Tık Uzağınızda

Hemen Mail gönderin

Firma bilgilerinizi, proje detaylarını, görselleri gönderin hemen teklifimizi oluşturalım. Sadece bir tık kadar uzağınızdayız.